Simply Stainless SS13.1500 - Stainless Steel Double Bench Over Shelf
Asset number: NE-SS13.1500
Rent-Try-Buy for just:
1.76
/ day
Incl. 10% GST
Only available on Rent-Try-Buy
Call now - 1800 337 153
Learn how Rent-Try-Buy works with flexible weekly payments
  • 1500mm (W) x 300mm (D) x 750mm (H)
  • Weight: 34kg
  • Power Type: Not Applicable
Features
Shelving. Features 1500mm wide x 750mm high, Adjustable position mid shelf, 1.2mm thick stainless steel tops, Stainless steel flanged feet for fixing to benches with covers, Supplied flat packed ready for assembly, Specsheet
Specifications
  • Model
    SS13.1500
    Make
    SIMPLY STAINLESS
  • Width
    1500mm
    Height
    750mm
  • Depth
    300mm